Mikołajki w ZS Wyszogród
18 grudnia 2018

6 grudnia Zespół Szkół im. Jana Śniadeckiego odwiedził gość specjalny, a mianowicie Święty Mikołaj – biskup Miry w Licji, który zasłynął cudami oraz pomocą biednym i potrzebującym. Przybył On w tym roku na zaproszenie Rady Rodziców, która dla wszystkich uczniów, nauczycieli oraz pracowników szkoły ufundowała słodkie, czekoladowe upominki. Swoje pierwsze kroki Święty Mikołaj skierował oczywiście do Pani Dyrektor, aby upewnić się czy była grzeczna w tym roku oraz zapytać, czy wszyscy uczniowie zasłużyli na prezenty. Dopytywał również o postawę nauczycieli i pracowników szkoły. Pani dyrektor wszystkim wystawiła bardzo dobre opinie i Św. Mikołaj upewniony, co do swojej misji, wyruszył na spotkanie ze społecznością szkołą. Nad tym, żeby Św. Mikołaj obdarował wszystkie grzeczne dzieci w szkole czuwały osobiście panie z Rady Rodziców: pani Grażyna Kurzyńska, pani Katarzyna Głowacka, pani Aleksandra Nowakowska i pani Iwona Rokicka. W rolę Mikołaja wcielił się uczeń kl. III TG – Damian Kurzyński, a całe przedsięwzięcie możecie wspominać dzięki fotografowi – Izabeli Ruteckiej. Bardzo serdecznie dziękujemy i zapraszamy Św. Mikołaja z pomocnikami za rok!
« Powrót do strony głównej Opublikowano: 18 grudnia 2018.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content