MIKOŁAJKI w ZS Wyszogród
6 grudnia 2019

6 grudnia obchodziliśmy w Zespole Szkół im. Jana Śniadeckiego Mikołajki. Dzięki pomysłowości i ofiarności Pań z Rady Rodziców: Moniki Wójcik, Katarzyny Głowackiej, Moniki Zmysłowskiej oraz Justyny Kobli, bardzo miło spędziliśmy ten dzień. Słowa wdzięczności kierujemy również za wsparcie do Pana Mariusza Bieńka Starosty Płockiego oraz Państwa Małgorzaty i Waldemara Zaorskich. Od rana panowała świąteczna atmosfera, w powietrzu unosił się zapach świeżego igliwia, pierników i cynamonu. Po szkolnych korytarzach krzątał się Św. Mikołaj w asyście przepięknych Aniołów. Dziękujemy za spędzony wspólnie, przepełniony serdecznością i humorem czas.

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 6 grudnia 2019.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content