„Międzyszkolny Mam Talent”
23 marca 2018

21 marca 2017 w pierwszy dzień wiosny odbył się w Zespole Szkół im. Jana Śniadeckiego, Międzyszkolny konkurs „Mam talent!”. To znane u nas show organizowane przez Samorząd Uczniowski, w którym wystąpić może prawie każdy. Prawie, bo warunek jest jeden: trzeba mieć talent. Uczestnicy prezentowali coś, co wyróżnia ich spośród innych. W konkursie występowały osoby indywidualne oraz grupy z Zespołu Szkół oraz młodzież z pobliskich szkół gimnazjalnych i podstawowych. Naszą imprezę zaszczyciła swoją obecnością z ramienia Starostwa Powiatowego w Płocku- sponsora wszystkich nagród, Pani Karolina Koper Dyrektor Wydziału Gospodarczego i Promocji. Konkursowicze tańczyli, śpiewali, rysowali i odgrywali skecze, a oceniała to komisja, w której skład wchodzili: • Piotr Kwiatkowski, przez ostatnie lata spełniał się jako muzyk grając w znanym zespole disco polo – Quest. Płocczanin, absolwent szkoły muzycznej. Uczestnik VIII edycji The Voice of Poland. • Paweł Bogiel – radny powiatu, wokalista zespołu Ex Bolo. Nauczyciel muzyki w Nowym Miszewie. • Rafał Karbowiak – założyciel Szkoły Tańca „Pasjonat”, tancerz najwyższej międzynarodowej klasy tanecznej „S” oraz sędziego Polskiego Towarzystwa Tanecznego • Zdzisław Wiśniewski – artysta z zamiłowania, pracujący z dziećmi twórca ludowy, m.in. malujący olejem na płótnie. • Leszek Borkowski– dyrektor Szkoły Podstawowej w Janowie, muzyk Konkurs odbywał się w dwóch kategoriach: „śpiew” oraz „inne talenty”. Uczestnicy z Zespołu Szkół i ze szkół gimnazjalnych oceniani byli oddzielnie. Po wszystkich występach Jury udało się na narady, a w przerwie publiczność miała okazję przyjrzeć się talentom wyłonionych w ubiegłorocznej edycji – Mateusz Kiełbasa – kabareciarz Po dość krótkich obradach, prowadzący: Wiktoria Kopka i Karol Pisarski oddali głos przewodniczącemu Jury, Panu Pawłowi Boglowi, aby przedstawił wyniki: Szkoły gimnazjalne: „Inne talenty” I miejsce – Albert Kowalski z gimnazjum im. Anny Nakwaskiej w Małej Wsi II miejsce – Natalia Kobla ze Szkoły Podstawowej im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Wyszogrodzie III miejsce – Jakub Cieplak i Wojciech Rutkowski z Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Naruszewie „Śpiew” I miejsce – Natalia Grzelak ze Szkoły w Nowym Kanigowie II miejsce – Weronika Korpowska ze Szkoły Podstawowej im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Wyszogrodzie III miejsce – Karolina Chudzińska z Gimnazjum w Młodzieszynie Zespół Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie „Inne talenty” I miejsce – Klaudia Pojedynek II miejsce – Sebastian Majewski i Martyna Łożyńska Patryk Sobczyński i Wioletta Niemirowska III miejsce – Dominika Siekiera „Śpiew” I miejsce – Karol Pisarski II miejsce – Julia Kopka III miejsce – Iga Fabianowicz Karolina Kret Po gratulacjach i gromkich oklaskach publiczności, nasi zwycięzcy odebrali, z rąk Pani Karoliny Koper atrakcyjne nagrody. Do zobaczenia za rok!
« Powrót do strony głównej Opublikowano: 23 marca 2018.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content