MIĘDZYPOWIATOWY KONKURS MATEMATYCZNY
31 maja 2023

31 maja 2023 roku w naszej szkole odbył się Międzypowiatowy Konkurs Matematyczny. Celem zmagań było promowanie nauk ścisłych, w tym królowej wszystkich nauk – matematyki. Wydarzenie odbyło się pod Honorowym Patronatem Sylwestra Ziemkiewicza Starosty Płockiego .
Do konkursu zgłosiło się 12 drużyn z siedmiu Szkół Podstawowych: Szkoła Podstawowa im. Fryderyka Chopina w Kobylnikach, Szkoła Podstawowa im. Wincentego Hipolita Gawareckiego w Małej Wsi, Szkoła Podstawowa w Rębowie, Szkoła podstawowa im. K. K. Baczyńskiego w Wyszogrodzie, Szkoła Podstawowa im. Pomnik Wdzięczności w Zakroczymiu, Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Bodzanowie oraz Szkoła Podstawowa im. Władysława Jagiełły w Czerwińsku nad Wisłą.
Rywalizacja była zacięta. W 10 konkurencjach na podium uplasowali się:
I miejsce – Agata Fabianowicz i Antoni Doliński ze Szkoły Podstawowej w Czerwińsku.
II miejsce – Julia Dylewska i Roksana Cytacka ze Szkoły w Kobylnikach.
III miejsce – Karina Romańska i Dawid Kaźmirowski – ze szkoły w Rębowie.
Każdy uczestnik otrzymał upominek, a laureaci atrakcyjne nagrody.
Gratulacje dla wszystkich!
« Powrót do strony głównej Opublikowano: 31 maja 2023.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content