Międzypowiatowe indywidualne biegi przełajowe – Sierpc 24.10.2018
29 października 2018

Indywidualne biegi przełajowe – Sierpc 24.10.2018 Powiatowa Licealiada i kolejny jej rozdział to Międzypowiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe rozgrywane w dniu 24 października w Sierpcu. Organizowane przez Szkolny Związek Sportowy Warszawy i Województwa Mazowieckiego, Płocki Szkolny Związek Sportowy oraz Powiatowy SZS w Sierpcu. Rywalizacja w MIBP na szczeblu szkół ponadgimnazjalnych rozgrywana jest w dwóch kategoriach wiekowych (junior i junior młodszy) zarówno wśród dziewcząt jak i chłopców. W tym roku naszą szkołę reprezentowała grupa 15 uczniów. Najlepsze wyniki indywidualnie uzyskali: Karolina Latarska (klasa II B) – IV miejsce, Weronika Brzezińska (klasa II LG) – V miejsce, Wiktor Kołakowski (klasa I L) – V miejsce oraz Bartłomiej Kaczmarek (klasa II A) – VII miejsce. Dziewczęta w klasyfikacji drużynowej uplasowały się na III miejscu. Juniorki młodsze: Wiedyńska Daria – XI miejsce Osińska Wiktoria – XX miejsce Wysocka Oliwia – XXXII miejsce Juniorki: Latarska Karolina – IV miejsce Brzezińska Weronika – V miejsce Krzemińska Anna – XI miejsce Osińska Nikola – XX miejsce Juniorzy młodsi: Ślepowroński Jakub – XII miejsce Klimczewski Jakub – XIV miejsce Żuławnik Mariusz – XVIII miejsce Latoszewski Mateusz – XX miejsce Smulski Kamil – XXI miejsce Juniorzy: Kołakowski Wiktor – V miejsc Kaczmarek Bartłomiej – VII miejsce Ziemkiewicz Radosław – XLII miejsce Klasyfikacja drużynowa dziewcząt: 1. I Liceum Ogólnokształcące CN-B w Płocku – 88 pkt. 2. Zespół Szkół Centrum Edukacji im. Ignacego Łukasiewicza w Płocku – 68 pkt. 3. Zespół Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie – 41 pkt. 4. Zespół Szkół nr 1 w Sierpcu – 40 pkt. 5. Zespół Szkół nr 2 w Sierpcu – 39 pkt. 6. Zespół Szkół im. Leokadii Bergerowej w Płocku – 28 pkt. 7. Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Płocku – 23 pkt. 8. Zespół Szkół im. Stanisława Staszica w Gąbinie – 13 pkt. Klasyfikacja drużynowa chłopców: 1. Zespół Szkół Technicznych w Płocku 2. Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej Curie w Płocku 3. I Liceum Ogólnokształcące CN-B w Płocku 4. Zespół Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie 5. Zespół Szkół nr 1 w Sierpcu 6. Zespół Szkół Centrum Edukacji im. Ignacego Łukasiewicza w Płocku 7. Zespół Szkół im. Stanisława Staszica w Gąbinie 8. Zespół Szkół nr 2 w Sierpcu 9. Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Płocku 10. I Liceum Ogólnokształcące PUL w Płocku Na koniec składamy wielkie podziękowania wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w tych zawodach i nie wystraszyli się bardzo złej pogody, a przede wszystkim porywistego wiatru.
« Powrót do strony głównej Opublikowano: 29 października 2018.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content