MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH 🇩🇪🇷🇺🇬🇧
1 października 2021

26 września przypada Międzynarodowy Dzień Języków Obcych. To doskonała okazja, by zwrócić uwagę, jak ważna jest umiejętność porozumiewania się z ludźmi, którzy mieszkają w innych częściach naszego globu! 🌎 Nawet odległe zakątki świata mogą stać się nam bliższe, a zupełnie odmienne kultury – bardziej zrozumiałe.
W ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Języków 28 września zorganizowany został szkolny konkurs wiedzy na temat krajów europejskich.
🏆 Znakomitą wiedzą wykazali się uczniowie klasy 4RM (Cezary Gwiazda, Jakub Klimczewski, Bartłomiej Dąbrowski) zajmujący tym samym 1. miejsce. W ich ręce trafiły nagrody oraz kupon na „dzień bez pytania” dla całej klasy. Na podium znaleźli się także reprezentanci klasy 3Żgg oraz 2B. 🏆
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy za udział wszystkim uczestnikom tegorocznego konkursu. 😊
« Powrót do strony głównej Opublikowano: 1 października 2021.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content