Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku
3 lutego 2023

W dniu 01.02.2023r. uczniowie technikum grafiki i poligrafii cyfrowej oraz fotografii i multimediów z klas 2GF, 3ŻGg, 4ŻGRp mieli przyjemność uczestniczyć w 18 Międzynarodowych Targach Reklamy i Druku. W targach wzięło udział ok. 500 wystawców, a sama frekwencja i zainteresowanie wydarzeniem przerosło oczekiwania organizatora. Krótki film z wydarzenia można zobaczyć na stronie RemaDays https://watch/ir7nJTZwna
Targi były podzielone na dwie hale. W pierwszej nasi uczniowie mieli przyjemność zapoznać się z obszerną ofertą agencji reklamowych (zarówno polskich jak i zagranicznych), zapoznać się z katalogami wystawców. Mieli możliwość zobaczenia przeróżnych gadżetów reklamowych, akcesoriów, podłoży i wielu innych materiałów. W hali drugiej natomiast znajdowała się potężna oferta maszyn i urządzeń. Bez wątpienia wielkość urządzeń i technologia w jakiej one pracowały zrobiły na wszystkich ogromne wrażenie. Uczniowie mogli zobaczyć chociażby sprzęt do sitodruku, fleksodruku, tampondruku, haftu, druku termosublimacyjnego, wieloformatowego, lateksowego, UV, żelowego – wymieniać można bez końca. Była to ogromna szansa na poznanie świata grafika, drukarza, poligrafa, fotografa z zupełnie innej strony. Już nie możemy się doczekać kolejnej edycji targów.
« Powrót do strony głównej Opublikowano: 3 lutego 2023.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content