Memoriał im. #Mariusza #Bieńka o puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika ⚽️⚽️⚽️
23 września 2022

W dniu 22 września 2022 roku na boisku piłkarskim przy Zespole Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie odbył się piłkarski Memoriał im. Mariusza Bieńka o puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika, który objął honorowym patronatem uroczystość. To właśnie dzięki wielkiemu zaangażowaniu śp. Mariusza Bieńka na terenie Gminy i Miasta Wyszogród powstało pierwsze boisko piłkarskie ze sztuczną nawierzchnią oraz strefa aktywności fizycznej do Street Workout’u i kalisteniki. Dlatego też rok po tragicznej śmierci ówczesnego Starosty Płockiego odbył się piłkarski Memoriał Jego imienia aby uczcić Jego pamięć i wielkie zaangażowanie społeczne.
Memoriał otworzyli: Pan Adam Struzik Marszałek Województwa Mazowieckiego oraz Pani Joanna Misiakowska Dyrektor Zespołu Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie. Na początku został odczytany krótki życiorys śp. Mariusza Bieńka, a pierwszego symbolicznego kopnięcia piłki dokonała córka Helena Bieniek.
W Memoriale udział wzięło 8 zespołów. Turniej rozgrywany był systemem grupowo pucharowym. Po oficjalnym losowaniu zespoły zostały podzielone na dwie grupy w których rywalizowały systemem każdy z każdym.
Klasyfikacja końcowa Memoriału im. Mariusza Bieńka.
3. Nauczyciele i Absolwenci Zespołu Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie
4. Zespół Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie II
6. Zespół Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie
7. Legii Warszawa Fan Club Wyszogród
Najlepszym Strzelcem Memoriału został Kamil Rzechólko (Starostwo Powiatowe w Płocku) z 6 bramkami.
Najlepszym Bramkarzem Memoriału został Tomasz Rogoziński (Nauczyciele i Absolwenci Zespołu Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie).
Dziękujemy wszystkim drużynom, które wzięły udział w Memoriale i grę w duchu Fair- Play.
I widzimy się za rok na II Memoriale im. Mariusza Bieńka.
« Powrót do strony głównej Opublikowano: 23 września 2022.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content