Maturzyści w Akademii!
26 stycznia 2023

Warsztaty naszych maturzystów w Akademii Mazowieckiej w Płocku.
Nasi tegoroczni maturzyści stoją przed wyborem swojej przyszłej kariery zawodowej. Wychodząc temu naprzeciw 25. 01. 2023 r. zorganizowano wyjazd do Akademii Mazowieckiej. Młodzież pod opieką pań: Lilianny Szmulewicz, Bożeny Pielacińskiej, Ewy Janas i Izabeli Ruteckiej uczestniczyła w warsztatach edukacyjnych, które odbyły się pod hasłem „Akademia jakiej nie znacie” Dzięki temu mogli zapoznać się z bogatą ofertą uczelni. Tematyka zajęć dotyczyła: administracji, bezpieczeństwa wewnętrznego, ekonomii i zarządzania. Były warsztaty z kryminalistyki oraz z kompetencji miękkich pt.: „Nie mam celu, brak mi motywacji…Jak to zmienić”?. Poza tym uczniowie obejrzeli film edukacyjny pt.:„ Płacimy podatki. Inwestujemy w Polskę”. Na jego podstawie odbyła się dyskusja na temat konieczności płacenia podatków. Jednak najciekawszym punktem programu było szkolenie strzeleckie w programie „Pojedynek”. Okazało się, że niektórzy z uczestników mają świetne oko i trafnie strzelali do tarczy.

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 26 stycznia 2023.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content