Marysia Cieślak laureatką „Festiwalu Piosenki Patriotycznej”
27 listopada 2015

W dniu 26 listopada 2016r w Gąbinie odbył się w   Państwowej Szkole Muzycznej „II Festiwal Piosenki Patriotycznej”. Konkurs odbył sięw trzech kategoriach: szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne.  Naszą szkołę reprezentowali: Marysia Cieślak-wokal i Mikołaj Kafliński-akompaniament. Utwór, który zaprezentowali pochodził z repertuaru Jacka Kaczmarskiego i nosił tytuł: „Rozbite oddziały”. Występ zachwycił nie tylko jury, co przyniosło efekt w postaci pierwszego miejsca w kategorii III. Jesteśmy dumni z naszych uczniów, życzymy dalszych sukcesów i dziękujemy za godne reprezentowanie Zespołu Szkół.

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 27 listopada 2015.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content