Mam Talent!
29 lutego 2016

W piątek 26 lutego w Zespole Szkół im. Jana Śniadeckiego miało miejsce niezwykłe wydarzenie. Tego dnia przenieśliśmy się na plan programu „Mam Talent”, w którym nasze szkolne talenty mogły pokazać swoje umiejętności i pasje licznie zgromadzonej publiczności. Konkurs został zorganizowany z inicjatywy przewodniczącej samorządu Uczniowskiego naszego zespołu Szkół – Anny Majewskiej, a wzięło w nim udział 18 uczestników. Ania zaprosiła też do współpracy i oceny jakości występów uczestników profesjonalne jury. W jego skład weszli:

  • Marta Wiśniewska – Giza – tancerka w studiu tańca „Fame” w Płocku,
  • Michał Ogonowski – organista Parafii Św. Trójcy w Wyszogrodzie oraz
  • Paweł Kołodziejski – muzyk, autor wielu piosenek, założyciel teatru lalek „Igraszka”.

Podczas obrad jury mogliśmy podziwiać występy gości, którzy przyjechali do nas z gimnazjów w Bulkowie, Blichowie, Małej Wsi, Iłowie i Wyszogrodzie.

Jury po długich naradach wyłoniło zwycięzców i wyróżnionych w dwóch kategoriach:

W kategorii „Śpiew” główną nagrodę otrzymała Magda Sołtysiak, której akompaniował Mikołaj Kafliński. Wyróżnienie trafiło do Natalii Fabisiak.

W kategorii „Inne Talenty” pierwsze miejsce wywalczyła jakże sportowym zacięciem Wiktoria Zaniewska – nasza utalentowana tenisistka stołowa, wyróżnienie zaś z uśmiechem na ustach odebrał nasz kabareciarz Dominik Pielaciński.

Po gratulacjach i ogromnych brawach publiczności nasi nagrodzeni odebrali z rąk Pana Michała Twardego – Sekretarza Powiatu Płockiego dyplomy i nagrody.

Korzystając z okazji i obecności pana sekreatarza, przedstawiciele młodzieży złożyli na jego ręce podziękowania dla Zarządu Powiatu za ufundowanie Stypendium Starosty Płockiego pn. Stypendium Twoją Szansą, które trafi do 120 uczniów z naszej szkoły. Ta forma wyróżnienia jest bardzo motywująca i zachęca do dalszej pracy.

Sponsorami nagród w konkursie było Starostwo Powiatowe w Płocku oraz Rada Rodziców.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy za rok!

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 29 lutego 2016.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content