Logistyka w Śniadeckim❤️
12 kwietnia 2022

Dnia 11.04.2022 r. uczniowie klas logistycznych brali udział w Dniu Logistyka celebrując tym samym Międzynarodowy Dzień Logistyki przypadający 15kwietnia. Zorganizowane przez nas konkurencje zadaniowe z działu TSL spotkały się z pozytywnym odzewem uczniów. Młodzież aktywnie włączyła się w szukanie rozwiązań napotkanych przez nich problemów logistycznych. Dużym zainteresowaniem cieszył się także konkurs pt. „Logistyka moimi oczami”. Celem spotkania było przekazanie uczniom wiedzy na temat logistyki oraz ukazanie zalet dalszego zainteresowania tym kierunkiem w przyszłości. Tego dnia nagrodziliśmy :
Krzysztof Rokicki – najlepszy Logistyk
Klasa 4L- najlepsza grupa logistyczna
Daria Grzywacz – wyróżnienie w teście wiedzy
Daria Szulc – I miejsce w konkursie „Logistyka moimi oczami”
Serdecznie Gratulujemy

❗️

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 12 kwietnia 2022.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content