Licealiada ? w tenisie stołowym ?
9 marca 2022

W dniu 9 marca 2022 Zespół Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie był gospodarzem Licealiady w tenisie stołowym w kat. dziewcząt jak i chłopców. Do rywalizacji po za gospodarzami stanęli: Zespół Szkół im. Stanisława Staszica w Gabinie oraz Zespół Szkół im. Leokadii Bergerowej w Płocku. Rywalizowano indywidualnie jak i drużynowo. W turnieju chłopców pierwsze cztery miejsca należało do uczniów naszej szkoły. W turnieju dziewcząt uczennice naszej szkoły uplasowały się na miejsca od czwartego do siódmego. W kategorii drużynowej chłopców pierwsze miejsce zajęli uczniowie Zespołu Szkól im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie, zaś w kategorii dziewcząt uczennice Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Gąbinie.
Naszą szkołę reprezentowali: Kowalczyk Aleksandra – III Bg, Sobótka Karolina – III Bg, Wachaczyk Kornelia – III ŻGg, Pawlak Patrycja – III ŻGg, Lądowski Piotr – II ŻG, Lądowski Kamil – II ŻG, Lądowski Łukasz – II ŻG oraz Klimczewski Jakub – IV RM.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za rywalizację w duchu FAIR-PLAY i życzymy dalszych sukcesów.
Klasyfikacja drużynowa dziewcząt:
1️⃣ Zespół Szkół im. Stanisława Staszica w Gąbinie – 32 pkt.
2️⃣ Zespół Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie – 30 pkt.
3️⃣ Zespół Szkół im. Leokadii Bergerowej w Płocku – 14 pkt.
Klasyfikacja drużynowa chłopców:
1️⃣ Zespół Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie – 46 pkt.
2️⃣ Zespół Szkół im. Leokadii Bergerowej w Płocku – 22 pkt.
3️⃣ Zespół Szkół im. Stanisława Staszica w Gąbinie – 14 pkt.
Klasyfikacja indywidualna dziewcząt:
? Wiśniewska Jagoda – ZS Gabin
? Kowalczyk Aleksandra – ZS Gąbin
? Gajewska Karolina – ZS Płock
Klasyfikacja indywidualna chłopców:
? Lądowski Łukasz – ZS Wyszogród
? Lądowski Piotr – ZS Wyszogród
? Klimczewski Jakub – ZS Wyszogród
« Powrót do strony głównej Opublikowano: 9 marca 2022.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content