Lekcja w Stacji Pogotowia Ratunkowego
27 października 2015

21 października bieżącego roku grupa klasy IIB Liceum Ogólnokształcącego realizująca przedmiot „Podstawy ratownictwa medycznego”, uczestniczyła w spotkaniu z ratownikiem Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Płocku, z Panem Łukaszem Olczakiem. Spotkanie to miało na celu przekazanie wiedzy teoretycznej i praktycznej na temat pracy w ratownictwie medycznym. Uczennice mogły zobaczyć pełne wyposażenie karetki, zwiedzić oddział Stacji Pogotowia Ratunkowego w Wyszogrodzie, jak i doświadczyć na sobie poprzez ćwiczenia sytuacji, w której organizacja i zgranie zespołu medycznego jest niezmiernie ważne. Możliwość zwiedzenie Stacji Pogotowia Ratunkowego w Wyszogrodzie zawdzięczamy uprzejmości Pani Lucynie Kęsickiej Dyrektorowi Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Płocku, za co serdecznie dziękujemy.

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 27 października 2015.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content