Laureaci konkursu „Moja wiedza – mój biznes”
13 stycznia 2018

Pełnym sukcesem zakończył się konkurs „Moja wiedza – mój biznes!” zorganizowany przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Rozwoju Północnego Mazowsza”. Działanie skierowane było do uczniów szkół ponadgimnazjalnych z powiatu płockiego i sierpeckiego. Szczęśliwymi laureatami z naszej szkoły zostali uczniowie: Mateusz Racki – klasa II B Katarzyna Kacperska – klasa II B Jagoda Adamczyk – klasa II B Kacper Rasiński – klasa III B Zwycięzcom gratulujemy umiejętności przedsiębiorczego i twórczego myślenia, rozwijania pasji przedsiębiorczej oraz zdobywania umiejętności pozwalających na odniesienie sukcesu w życiu.
« Powrót do strony głównej Opublikowano: 13 stycznia 2018.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content