LANS „Nie lansuj się, tylko działaj!”
17 lutego 2016

W dniach 3,4,5 lutego 2016r. sześcioro uczniów z naszej szkoły: Mateusz Olszewski, Mikołaj Kafliński, Mateusz Jamka, Aleksandra Czerniejewska, Marta Zientara, Anna Majewska, uczestniczyło w projekcie „LANS”, zorganizowanym przez Akademię Pedagogiki Specjalnej w Warszawie

Jako „Liderzy Akademii Nauk Społecznych” uczestniczyli w warsztatach związanych z marketingiem, negocjacjami, networkingiem. Uczyli się projektować i realizować swoje projekty, poznawali potrzeby społeczności lokalnej.

W ciągu tych trzech dni nasi najbardziej aktywni społecznie przedstawiciele brali udział w grze integracyjnej oraz grze edukacyjnej, sprawdzającej ich umiejętności po warsztatach. Ich uczestnictwo w projekcie zostało uwiecznione w postaci certyfikatów uczestnictwa.

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 17 lutego 2016.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content