KROK PO KROKU DO WIELKIEGO BIZNESU
9 kwietnia 2014

Uczniowie klasy Ia (kierunek europejsko-biznesowy) pod opieką Pani Iwony Gortat uczestniczyli w spotkaniu z Prezesem firmy DRUKPOL Zenonem Ziemakiem w Nowym Dworze Mazowieckim. Spółka specjalizuje się w produkcji opakowań zadrukowanych techniką flexo, w wersji mono i wielowarstwowej z tworzyw sztucznych i papieru. Dzięki zaawansowanemu technologicznie parkowi maszynowemu oraz wykwalifikowanej kadrze uchodzi na rynku polskim za jedną z najlepszych oraz najnowocześniejszych drukarni flexograficznych.

Podczas spotkania Prezes zdradzał tajniki skutecznego dojścia do sukcesu co uświadomiło młodzieży szkolnej korzyści wynikające z zakładania własnej działalności gospodarczej oraz inwestowania w rozwój osobisty.

Dzięki uprzejmości przedsiębiorcy który był przewodnikiem zwiedzono również nowocześnie wyposażoną halę produkcyjną co obrazują załączone fotografie w galerii.

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 9 kwietnia 2014.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content