Konkurs matematyczny
26 marca 2019

Liczba л jest na tyle interesującą, że ma swoje święto. Z powodu skojarzenia z pierwszymi cyframi rozszerzenia dziesiętnego tej liczby, 14 marca obchodzimy Międzynarodowy Dzień Liczby л. Tego dnia w naszej szkole odbył się III Konkurs Matematyczny. Podczas zmagań z łamigłówkami, krzyżówkami, różnego rodzaju zadaniami oraz grami matematycznymi uczniowie poznali najwybitniejszych polskich matematyków oraz ich wkład w naukę. Konkurs miał na celu rozwijanie umiejętności matematycznych, logicznego myślenia ale przede wszystkim dobrą zabawę. Organizatorami tego wydarzenia byli nauczyciele matematyki, a nagrody zostały ufundowane przez Radę Rodziców.

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 26 marca 2019.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content