Konkurs carvingu w czasie Dożynek Województwa Mazowieckiego
28 września 2015

Dnia 27 września 2015r młodzież Zespołu szkół im. Jana Śniadeckiego uczestniczyła w Dożynki Województwa Mazowieckiego w Płocku. Dwie nasze uczennice Natalia Malinowska i Milena Szostak wzięły udział w Powiatowym Konkursie Carvingu zorganizowanym przez Powiat Płocki. Uczestnicy mięli do wykonania dwa zadania: wyrzeźbić w owocach logo i herb powiatu, Dożynek Województwa Mazowieckiego oraz stworzyć kompozycję kwiatową. Natalia Malinowska, uczennica klasy IVG zajęła II miejsce w tych rozgrywkach, natomiast Milena Szostak dostała wyróżnienie. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na polu carvingu. 

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 28 września 2015.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content