Koncert: „Wolność kocham i rozumiem”??????
12 listopada 2021

Dnia 11 listopada, w rocznicę upamiętniającą odzyskanie niepodległości przez Polskę, odbył się w Zespole Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie koncert pt: „Wolność kocham i rozumiem”. To radosne święto zgromadziło liczne grono sympatyków szkoły. Nasi artyści w składzie: Wiktoria Kopka, Julia Kopka, Magdalena Sołtysiak, Justyna Stalczewska, Karol Pisarski, Mateusz Olszewski , Michał Ogonowski dostarczyli nam wiele niesamowitych wzruszeń i wrażeń muzycznych. Autorką scenariusza, reżyserem oraz pomysłodawczynią dekoracji była #KatarzynaKamińska, zaś aranżacja muzyczna to zasługa Justyny Stalczewskiej.
#Pamiętajmy o naszych przodkach, którzy przelewali krew, abyśmy mogli żyć dziś w wolnej i niepodległej Polsce????
JM
« Powrót do strony głównej Opublikowano: 12 listopada 2021.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content