„Kobiety Kobietom”🌷🌹🥰❤️
13 marca 2023

12. marca nasza sala gimnastyczna po raz kolejny zamieniła się w salę koncertową. Tym razem świętowaliśmy Międzynarodowy Dzień Kobiet. 🌷
Tegorocznemu wydarzeniu nadaliśmy tytuł „Kobiety Kobietom”. 🌹Rozbrzmiewały ponadczasowe przeboje ponadczasowych artystów takich jak Maryla Rodowicz, Anna Jantar, Katarzyna Sobczyk, Marek Grechuta, Jerzy Połomski, Barbra Streisand, Suzi Quatro czy Roy Orbison. Wszystko oczywiście w wykonaniu naszych niezawodnych wokalistów.🎙 Niezmiennie swoimi głosami zachwycali nas: Julia Kopka, Wiktoria Kopka, Magdalena Sołtysiak, Justyna Stalczewska, Alina Bojchuk i Michał Ogonowski. Mieliśmy również wielki debiut Jakub Baryga i Dawid Opała, którzy wykonali znany wszystkim hit Andrzeja Rosiewicza „Najwięcej witaminy”. 🍎🍐🍊Wszystko to „okraszone” zostało chórem szkolnym pod batutą Justyny Stalczewskiej.
Poszerzyliśmy także grono instrumentalistów o Aleksander Pielaciński, który „dzierżył w dłoni” gitarę basową. Przy gitarze elektrycznej oczywiście Mateusz Olszewski.🎸 Chwile ciszy pomiędzy kolejnymi przebojami uzupełniały rozważania o Kobietach o ich pięknie, zmienności, uczuciowości i sile. A wszystko to w kolorowej, kawiarnianej scenerii. 🥮🍡
Mamy nadzieję, że wieczór upłynął naszym gościom w przyjemnej atmosferze.
Do zobaczenia za rok! 🥰😍

 

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 13 marca 2023.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content