KIERMASZ ŚWIĄTECZNY 2013
2 grudnia 2013

1 grudnia 2013 roku odbył się w murach Galerii- Kiermasz Świąteczny zorganizowany przez Centrum Kultury „Wisła” w Wyszogrodzie. Na licznych stoiskach można było zakupić różnorodne ozdoby świąteczne przygotowane przez artystów z terenu gminy. Reprezentantami Zespołu Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie zaangażowanymi w przygotowanie dekoracji świątecznych i ich sprzedaż była Organizacja Pomysłowych Nastolatków sp.j.. Świeżo upieczona spółka, zaczynająca życie w świecie biznesu przy wsparciu kolegów i koleżanek z klasy o profilu mundurowym, charakteryzująca się chęcią ponoszenia ryzyka, zapałem do walki z konkurencją doskonale dawała sobie radę podczas dzisiejszej sprzedaży zdobywając klientów.

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 2 grudnia 2013.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content