Prezentacja naszej szkoły na IX Targach Edukacji i Pracy Szkół Ponadgimnazjalnych w Małej Wsi
13 marca 2015

W dniu dzisiejszym prezentowaliśmy naszą ofertę edukacyjną na rok szkolny 2015/2016  skierowaną do uczniów trzecich klas gimnazjalnych podczas IX Targów Edukacji i Pracy w Małej Wsi. W tym roku nasza oferta została poszerzona o następujące zawody: technik logistyk, technik eksploatacji portów i terminali, technik spedytor. Młodzież zaprezentowała swoje umiejętności z carvingu, instrumentalno-wokalne oraz swoje zamiłowania chemiczne. Mamy nadzieję, że prezentacja naszej młodzieży przełoży się na wynik rekrutacji. Nasze stoisko podczas targów wspierał swoją obecnością Starosta Płocki Pan Mariusz Bieniek.

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 13 marca 2015.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content