IV Międzynarodowe Targi Motoryzacyjne Warsaw Motor Show.
23 listopada 2018

W dniu 16 października nasza szkoła po raz kolejny miała okazję odwiedzić największe centrum targowo-kongresowe w Europie Środkowej.
Podczas IV Międzynarodowych Targów Motoryzacyjnych Warsaw Motor Show 2018 klasy logistyczno-spedycyjne zwiedzały w podzielonych na kilka sektorów stref tematycznych: samochody osobowe, importerzy, premiery modeli, ubezpieczenia, usługi leasingowe, detailing/pielęgnacja auta, tuning, car-audio czy części i akcesoria samochodowe. Jak co roku w Ptak Warsaw Expo czekało na nas mnóstwo atrakcji w postaci pięknych samochodów, premier najnowszych marek motoryzacyjnych oraz znanych i lubianych osób związanych z motoryzacją np. Richard Hammond czy youtuber „Kickster MotoznaFca”, z którymi uczniowie chętnie pozowali do zdjęć.
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z największej imprezy motoryzacyjnej w tej części Europy.

Podziękowania dla organizatorów wycieczki Pani Martyny Sobocińskiej i Panu Tomaszowi Zagrobie, a także opiekunom panu Piotrowi Felczakowi i Michałowi Kolczyńskiemu.

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 23 listopada 2018.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content