Informacja o „Targach Edukacyjnych”
2 kwietnia 2014

Dnia 25.04.2014 w Zespole Szkół im. Jana Śniadeckiego odbyła się V Edycja Targów Edukacyjnych „Od Edukacji do Pracy”. Targi były objęte honorowym patronatem Pana Michała Boszko- Starosty Płockiego, a organizatorami targów byli:

• Zespół Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie

• Powiatowy Urząd Pracy w Płocku

• Urząd Gminy i Miasta Wyszogród

• Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Płocku

Targi miały na celu pomóc uczniom szkół średnich w wyborze kierunków kształcenia i ułatwienia dostępu do aktualnych propozycji wyższych uczelni. Młodzież mogła zapoznać się również z aktualnymi ofertami Urzędów Pracy i możliwościami zatrudnienia po skończeniu szkoły.

Odbywały się również warsztaty preorientacji zawodowej prowadzone przez doradców Powiatowego Urzędu Pracy dla osób bezrobotnych z terenu Gminy Wyszogród oraz dla młodzieży kończącej edukację w Zespole Szkół, poruszające tematy doradztwa edukacyjno-zawodowego, oraz praw konsumenta.

Tegorocznym Targom towarzyszyły występy młodzieży z Zespołu Rozrywkowego Państwowej Szkoły Muzycznej w Płońsku oraz uczniów ZS w Wyszogrodzie jak również pokazy ratownictwa medycznego i udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej studentów Zespołu Policealnych Szkół Medycznych w Płocku.

Wszystkim Przybyłym gościom serdecznie dziękujemy za udział w Targach i zapraszamy za rok!

Izabela Rutecka

Koordynator

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 2 kwietnia 2014.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content