III miejsce dla Naszego Trio!!!
2 grudnia 2016

30 listopada grupa naszej młodzieży zaprezentowała się podczas konkursu wokalnego „Jeśli potrafisz, wskakuj na afisz” na którym można było usłyszeć piosenki z polskiej muzyki filmowej. Pomysłodawcą tego konkursu był Spółdzielczy Dom Kultury Płockiej Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko-Własnościowej. Tego dnia na scenie pojawiło się wiele młodych talentów. Nasze trio w składzie: Maria Cieślak, Justyna Stalczewska i Mateusz Olszewski zajęło zaszczytne III miejsce, którego serdecznie im gratulujemy. Na brawa zasługuje również druga grupa, która tego dnia pokazała nam swoje zdolności: Magdalena Sołtysiak, Damian Górecki i Karol Pisarski.


Więcej o konkursie można przeczytać na:
http://petronews.pl/wskoczyli-na-afisz-konkurs-piosenki-w-…/

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 2 grudnia 2016.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content