III Edycja międzynarodowych Targów Transportu
18 marca 2019

W dniach 13-15 marca 2019 roku w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym PTAK WARSAW EXPO odbyła się III Edycja międzynarodowych Targów Transportu, Spedycji i Logistyki MT TSL. Jest to wydarzenie skierowane do producentów, dealerów, usługodawców i firm spedycyjnych z całego świata. Wśród odwiedzających przedstawicieli przedsiębiorstw z polski i zagranicy byli również reprezentanci Naszej szkoły. Klasy spedycyjno-logistyczne miały okazję bliżej poznać specyfikę spedycji międzynarodowej gdzie w przyszłości będą mogli rozwijać swoje działalności. Uczniowie zwiedzali tematyczne strefy m.in.  logistyki magazynowej, usług transportowych, dystrybutorów czy nowych technologii w branży.

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 18 marca 2019.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content