II miejsce w konkursie „Baśniowy stół”
20 marca 2018

14 marca w Zespole Szkół Ekonomiczno – Kupieckich w Płocku odbył się konkurs na aranżację stołu pod hasłem „ Baśniowy stół”. Młodzież z naszej szkoły wykorzystała akcenty z „ Królewny Śnieżki” i zajęła II miejsce. Prace konkursowe oceniało specjalne jury. W jego składzie zasiedli: dyrektor delegatury Kuratorium Oświaty w Płocku Krzysztof Wiśniewski, dyrektor Zespołu Szkół Ekonomiczno-Kupieckich Ireneusz Szychowski, kierownik hotelu Herman Marek Matusiak, dyrektor generalny hotelu Petropol Wioletta Klekowicka, kierownik Baru Mlecznego Tumska Ariadna Dubińska oraz długoletni menedżer Willi Adriana Aleksandra Stańko. W konkursie brały udział następujące osoby: Joanna Sadowska, Iwona Krzemińska, Damian Kurzyński, Katarzyna Wosińska, Iga Fabianowicz , Klaudia Wolińska . Gratulujemy młodzieży i nauczycielom: p. Katarzynie Kroczewskiej i p. Annie Cichockiej.
« Powrót do strony głównej Opublikowano: 20 marca 2018.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content