I turniej piłki nożnej chłopców ⚽️
25 października 2019

W poniedziałek 21 października piłkarska reprezentacja naszej szkoły, rozegrała swój pierwszy turniej w tym roku. Organizatorem był Zespół Szkół im. Leokadii Bergerowej w Górach. Pogoda była wymarzona. Nasza reprezentacja swój pierwszy mecz rozegrała z gospodarzami turnieju wygrywając 4:2. Strzelcami bramek byli: Wiśniewski Radosław – 1, Jasiorski Kamil – 2, Jasiorski Daniel – 1. Następny mecz rozegrały reprezentacje ZS Góry i ZS Gąbin, który zakończył się wynikiem 6:2 dla gospodarzy. Trzeci mecz nasi reprezentanci rozegrali z reprezentacją ZS Gąbin, która postawiła naszym chłopakom twarde warunki i po pierwszej połowie Wyszogrodzianie przegrywali 1:2. Druga połowa obfitowała w wiele akcji, ale bramka chłopaków z Gąbina wydawała się być jak zamurowana. Wreszcie po jednej z akcji udało się doprowadzić do remisu, a zwycięska, trzecia bramka padła w ostatniej sekundzie meczu, który zakończył się wynikiem 3:2 dla ZS Wyszogród. Strzelcami bramek byli: Wiśniewski Radosław – 1, Jasiorski Kamil – 1, Jasiorski Daniel – 1. Nasza reprezentacja wystąpiła w następującym składzie: Dałkiewicz Piotr II RM Wiśniewski Radosław III TM Filipiak Dominik III LG Regulski Mateusz III TGA Jakubowski Piotr III TGA Jasiorski Kamil IV TA Jasiorski Daniel IV TA Gratulujemy chłopakom zdobycia pierwszego miejsca i kompletu punktów.
« Powrót do strony głównej Opublikowano: 25 października 2019.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content