I Powiatowy Bieg Na Orientację
19 czerwca 2017

9 czerwca 2017 roku odbył się I Powiatowy Bieg na Orientację, organizowany przez Stowarzyszenie „Wokół Śniadeckiego” działające przy Zespole Szkół w Wyszogrodzie oraz Zespół Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie. Wsparcie przy organizacji biegu okazali także nauczyciele wychowania fizycznego p. Jacek Janczak oraz p. Tomasz Rogoziński za co serdecznie dziękujemy. 

Bieg odbył się na terenie nadleśnictwa Radziwiłłów. Uczniowie biorący udział w biegu to młodzież następujących Zespołów Szkół: Gąbin, Płock, Wyszogród. Uczestnicy biegu mieli za zadanie w jak najkrótszym czasie odnaleźć 10 punktów przy pomocy map oraz kompasów. Swoją orientacją w terenie i sprawnością fizyczną popisali się drużyny w składzie:

Jamka Mateusz
Markuszewski Marcin
Jasiński Adrian

Pietrzak Mateusz
Wiśniewski Damian
Chołuj Patryk

Wawrzonkiewicz Adrian
Pawlak Przemysław
Kochańska Krzysztofa

zajmując kolejno I, II oraz III miejsce. Na zwycięzców czekały atrakcyjne nagrody w postaci głośników JBL praz power banków. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale oraz dyplomy za udział w biegu.

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 19 czerwca 2017.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content