I miejsce w Powiatowej Licealiadzie
20 listopada 2015

W piątek, 20 listopada w siedzibie Starostwa Powiatowego w Płocku odbyło się spotkanie podsumowujące współzawodnictwo sportowe szkół w roku szkolnym 2014/2015, w którym  uczestniczyli również wyróżnieni nauczyciele naszej szkoły za propagowanie sportu szkolnego: Pani Renata Szmulewicz oraz Pan Tomasz Rogoziński. Pani Dyrektor Wydziału Edukacji, Kultury i Spraw Społecznych Małgorzata Struzik,  podkreśliła, że we współczesnym świecie sport jest ważną wartością cywilizacyjną, kulturową i społeczną. Samorząd Powiatu Płockiego ufundował nagrodę w wysokości 2 000 zł dla naszego Zespołu Szkół za zajęcie I miejsca w Powiatowej Licealiadzie w minonym roku szkolnym. Symboliczny czek odebrała Dyrektor Joanna Misiakowska, która powiedziała, że to wielka radość dla całej społeczności szkolnej, że nasz Zespół po raz kolejny zajął I miejsce w Powiatowej Licealiadzie. Zauważyła, że młodzież nasza jest odpowiednio motywowana do aktywności i współzawodnictwa sportowego. Podziękowała nauczycielom wychowania fizycznego za trud i zaangażowanie, jakie włożyli w osiągnięcie takich wyników i za to, że potrafili zaszczepić u młodzieży zamiłowanie do sportu. Spotkanie uświetnił występ młodzieży naszej szkoły (Marysi Cieślak, Justyny Stalczewskiej, Magdy Sołtysiak, Mikołaja Kaflińskiego, Karola Pisarskiego) w koncercie pt: „Sportowo i sentymentalnie”,  przygotowanym pod kierunkiem Pani Katarzyny Kamińskiej.  Podsumowaniem spotkania było motto:  „Sport to zdrowie, a także i sukces”.

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 20 listopada 2015.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content