I MIEJSCE w POWIATOWEJ LICEALIADZIE w roku szkolnym 2018/19 dla Zespołu Szkół im. Jana Śniadeckiego
22 listopada 2019

22 listopada w Starostwie Powiatowym w Płocku odbyło się spotkanie podsumowujące współzawodnictwo sportowe szkół w powiecie płockim za rok szkolny 2018/2019. Gospodarzami uroczystości byli Starosta Płocki Mariusz Bieniek, Wicestarosta Iwona Sierocka oraz Pani Małgorzata Struzik, którzy podziękowali nauczycielom i działaczom kultury fizycznej za zaangażowanie, wsparcie dawane młodym sportowcom, dzielenie się z nimi doświadczeniami.
Jak co roku rywalizacja sportowa była niezwykle ciekawa i zacięta. Nasz Zespół Szkół uplasował się po raz kolejny na I miejscu w rywalizacji między szkołami powiatowymi i otrzymał w nagrodę czek 2000 zł na zakup sprzętu sportowego.
Do sukcesu szkoły przyczynili się swoją pracą wszyscy nauczyciele wychowania fizycznego, natomiast Pan Tomasz Rogoziński otrzymał szczególne wyróżnienie z rąk władz Powiatu Płockiego.
Gratulujemy!

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 22 listopada 2019.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content