I miejsce w Licealiadzie szkół Powiatu Płockiego
14 listopada 2014

W dniu 6 listopada 2014 roku na Miejsko – Gminnej hali widowiskowo – sportowej w Wyszogrodzie odbyło się coroczne spotkanie podsumowujące rywalizację sportową szkół powiatu płockiego za rok szkolny 2013/2014. Tegoroczne spotkanie odbyło się pod hasłem „Sport szkołą zdrowego stylu życia”. Gospodarzami uroczystości byli Pan Michał Boszko – Starosta Płocki, a także Pan Mariusz Bieniek – Burmistrz Gminy i Miasta Wyszogród. Podsumowania rywalizacji szkół Powiatu Płockiego dokonał Pan Paweł Szczypawka – koordynator ds. sportu szkolnego dzieci i młodzieży starostwa płockiego.

Rywalizację szkół średnich  za rok szkolny 2013/2014 wygrał Zespół Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie z dorobkiem 176 pkt., na drugim miejscu uplasował się Zespół Szkół im. Stanisława Staszica w Gąbinie – 170 pkt., a na trzecim miejscu znalazł się Zespół Szkół im Leokadii Bergerowej w Płocku dorobkiem 142 pkt.

Nagrodę główną czyli 2000 zł z rąk Pana Starosty Michała Boszko i Pani Dyrektor Wydziału Edukacji, Kultury i Spraw Społecznych Małgorzaty Struzik odebrała Pani Dyrektor Zespołu Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie Elżbieta Anna Jachimiak.

Ponadto wyróżnieni zostali także nauczyciele wychowania fizycznego powiatu płockiego. Z naszej szkoły wyróżnienia te otrzymali: Pani Anna Renata Szmulewicz oraz Panowie Jacek Janczak i Tomasz Rogoziński.

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 14 listopada 2014.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content