I miejsce dla Szymona Bartosiaka w konkursie „Biznes Junior – moja przyszłość w moich rękach”
30 października 2017

Galą finałową podczas konferencji pn. „Kariera moja przyszłość, mój wybór” w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery 18 października 2017 roku w Zespole Szkół Centrum Edukacji, Al. Kobylińskiego 25 w Płocku, zakończony został konkurs na najlepszy biznes plan junior organizowany przez Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie filia Płock.
Spośród 20 prac biznesowych Jury wyłoniło zwycięzcę z trzech powiatów tj. płockiego, sierpeckiego i gostynińskiego a został nim Szymon Bartosiak uczeń klasy gastronomicznej Zespołu Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie. Praca napisana była pod kierunkiem Pani Iwony Gortat. 
Laureat przedstawił w biznes planie wizję własnej działalności gospodarczej a mianowicie restauracji na królowej rzek Wiśle w Wyszogrodzie promując tym lokalny region. Zarazem wykazał się przedsiębiorczością, kreatywnością i postawą świadomego wyboru przyszłej ścieżki zawodowej.
SZYMON- GRATULUJEMY I ŻYCZYMY ODNIESIENIA SUKCESU ZAWODOWEGO!!!

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 30 października 2017.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content