I miejsce dla naszych uczniów w Konkursie Wiedzy o Niemczech, Rosji, Francji i Wielkiej Brytanii w Gąbinie
22 marca 2017

Dniu 7 marca 2017 roku odbyła się VII Edycja Powiatowego Konkursu Wiedzy o Niemczech, Rosji, Francji i Wielkiej Brytanii. Konkurs obejmował część pisemną i ustną. Miło jest Nam ogłosić iż w obu częściach odnieśliśmy sukces. Trójka uczniów z klasy 3 B: Anita Kamińska, Monika Smolaruk oraz Gabriel Wysocki, stworzyli świetny team i zajęli I miejsce. W konkursie brały udział szkoły z Gąbina i Staroźreb oraz drużyny z Gimnazjów w Łącku i Sannikach.

Gra była bardzo wyrównana, do końca nie można było odgadnąć kto stanie na podium. Fundatorem nagród było Starostwo Powiatowe w Płocku oraz Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Płocku. Delegaci obu placówek tj Pani Małgorzat Struzik (Dyrektor Wydziału Edukacji i Kultury i Spraw Społecznych w Starostwie Powiatowym w Płocku) oraz doktor Anna Araucz (Wykładowca PWSZ w Płocku) z uśmiechem wręczyli nagrody wszystkim uczestnikom. Opiekunami drużyny z Wyszogrodu była Pani Ilona Krawczyk-Noureldeen oraz Pani Paula Boszko. Dziękujemy Gospodarzom konkursu-Zespołowi Szkół im. St. Staszica w Gabinie za zaproszenie do udziału.

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 22 marca 2017.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content