I i II miejsce w Jesiennych Biegach Przełajowych ???
7 listopada 2019

I i II miejsce w XXV Jesiennych Biegach Przełajowych dla Zespołu Szkół! ??? W dniu 6 listopada 2019 roku odbyły się XXV Jesienne Biegi Przełajowe z okazji Dnia Niepodległości. W Podgórzu nie mogło zabraknąć reprezentantów naszej szkoły (15 juniorek i 13 juniorów), którzy wystartowali na dystansie 1200m. Wysokie noty uzyskane przez uczniów spowodowały, że w klasyfikacji drużynowej szkół ponadpodstawowych juniorki uplasowały się na II, a juniorzy I miejscu. Klasyfikacja indywidualna: Juniorki: 1. Kunikowska Natalia- klasa IIA- VII miejsce 2. Kobla Natalia- klasa IDp- VIII miejsce 3. Sobótka Karolina- klasa IBg- IX miejsce 4. Wiedyńska Daria- klasa IIA- X miejsce 5. Michalak Magdalena- klasa ILp- XI miejsce 6. Kamińska Maria- klasa IAg- XIII miejsce 7. Witkowska Dominika- klasa IDp- XIV miejsce 8. Gasik Kinga- klasa IAg- XVI miejsce 9. Bońko Sandra- klasa IIIA- XVIII 10. Brzezińska Weronika- klasa IIILg- XIX miejsce 11. Orlińska Joanna- klasa ILp- XX miejsce 12. Kuczera Paulina- klasa IBg- XXII miejsce 13. Szmulewicz Kinga- klasa IIA- XXIII 14. Osińska Wiktoria- klasa IIA- XXIV miejsce 15. Wysocka Oliwia- klasa IIA- XXV miejsce Juniorzy: 1. Wiśniewski Radosław- klasa IIITM- I miejsce 2. Panek Patryk- klasa IDp- II miejsce 3. Latoszewski Mateusz- klasa IIL- V miejsce 4. Kaczmarek Bartłomiej- klasa IIIA- VII miejsce 5. Rokicki Krzysztof- klasa IIL- XI miejsce 6. Chyliński Jakub- klasa ILg- XII miejsce 7. Frankowski Kamil- klasa IŻGp- XIV miejsce 8. Szajewski Krystian- klasa IVTCS- XV miejsce 9. Bąbała Adrian IŻGp- XX miejsce 10. Szajewski Damian- klasa IVTCS- XXII miejsce 11. Smulski Kamil- klasa IIŻG- XXV miejsce 12. Piotrowski Paweł- klasa IVTCS- XXVI miejsce 13. Wiśniewski Maciej- klasa ILp- XXX miejsce Uczniowie klasy mundurowej I Dp w sposób czynny włączyli się w organizację w/w przedsięwzięcia. Jako wolontariusze zabezpieczali trasę biegu, wykonywali prace porządkowe jak również w sytuacjach koniecznych udzielali pomocy przedmedycznej. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych. PI
« Powrót do strony głównej Opublikowano: 7 listopada 2019.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content