I i II miejsce w Jesiennych Biegach Prze┼éajowych ­čĆć­čąç­čął
7 listopada 2019

I i II miejsce w XXV Jesiennych Biegach Prze┼éajowych dla Zespo┼éu Szk├│┼é! ­čĆć­čąç­čął W dniu 6 listopada 2019 roku odby┼éy si─Ö XXV Jesienne Biegi Prze┼éajowe z okazji Dnia Niepodleg┼éo┼Ťci. W Podg├│rzu nie mog┼éo zabrakn─ů─ç reprezentant├│w naszej szko┼éy (15 juniorek i 13 junior├│w), kt├│rzy wystartowali na dystansie 1200m. Wysokie noty uzyskane przez uczni├│w spowodowa┼éy, ┼╝e w klasyfikacji dru┼╝ynowej szk├│┼é ponadpodstawowych juniorki uplasowa┼éy si─Ö na II, a juniorzy I miejscu. Klasyfikacja indywidualna: Juniorki: 1. Kunikowska Natalia- klasa IIA- VII miejsce 2. Kobla Natalia- klasa IDp- VIII miejsce 3. Sob├│tka Karolina- klasa IBg- IX miejsce 4. Wiedy┼äska Daria- klasa IIA- X miejsce 5. Michalak Magdalena- klasa ILp- XI miejsce 6. Kami┼äska Maria- klasa IAg- XIII miejsce 7. Witkowska Dominika- klasa IDp- XIV miejsce 8. Gasik Kinga- klasa IAg- XVI miejsce 9. Bo┼äko Sandra- klasa IIIA- XVIII 10. Brzezi┼äska Weronika- klasa IIILg- XIX miejsce 11. Orli┼äska Joanna- klasa ILp- XX miejsce 12. Kuczera Paulina- klasa IBg- XXII miejsce 13. Szmulewicz Kinga- klasa IIA- XXIII 14. Osi┼äska Wiktoria- klasa IIA- XXIV miejsce 15. Wysocka Oliwia- klasa IIA- XXV miejsce Juniorzy: 1. Wi┼Ťniewski Rados┼éaw- klasa IIITM- I miejsce 2. Panek Patryk- klasa IDp- II miejsce 3. Latoszewski Mateusz- klasa IIL- V miejsce 4. Kaczmarek Bart┼éomiej- klasa IIIA- VII miejsce 5. Rokicki Krzysztof- klasa IIL- XI miejsce 6. Chyli┼äski Jakub- klasa ILg- XII miejsce 7. Frankowski Kamil- klasa I┼╗Gp- XIV miejsce 8. Szajewski Krystian- klasa IVTCS- XV miejsce 9. B─ůba┼éa Adrian I┼╗Gp- XX miejsce 10. Szajewski Damian- klasa IVTCS- XXII miejsce 11. Smulski Kamil- klasa II┼╗G- XXV miejsce 12. Piotrowski Pawe┼é- klasa IVTCS- XXVI miejsce 13. Wi┼Ťniewski Maciej- klasa ILp- XXX miejsce Uczniowie klasy mundurowej I Dp w spos├│b czynny w┼é─ůczyli si─Ö w organizacj─Ö w/w przedsi─Öwzi─Öcia. Jako wolontariusze zabezpieczali tras─Ö biegu, wykonywali prace porz─ůdkowe jak r├│wnie┼╝ w sytuacjach koniecznych udzielali pomocy przedmedycznej. Gratulujemy i ┼╝yczymy dalszych sukces├│w sportowych. PI
« Powr├│t do strony g┼é├│wnej Opublikowano: 7 listopada 2019.

Wa┼╝ne informacje

Wa┼╝ne informacje

Skip to content