HARATAMY W GAŁĘ ⚽️⚽️⚽️
15 maja 2024

W ostatnim dniu kwietnia zakończyła swoje rozgrywki szkolna liga piłki nożnej. Udział w zawodach, trwających od 8-go marca wzięło 10 zespołów, grających w dwóch grupach. Strzelono 81 bramek, a królem strzelców z dziesięcioma bramkami został Mikołaj Pielat z klasy III L . Tytuł najlepszego bramkarza zdobył Sebastian Dudek z klasy I M. Mistrzami szkolnej ligi piłki nożnej w roku szkolnym 2023/2024 zostali zawodnicy z zespołu o wdzięcznej nazwie Grey Camo: Maks Chojnacki © III L, Kuba Kwiatkowski (GK) III L, Filip Piątkowski III L, Krystian Grabowski II KM, Kacper Szostak III ŻPR, Mikołaj Pielat III L, Mateusz Borowski I KM. Grający rywalizowali o Puchar Dyrektora Szkoły, który został wręczony wraz z medalami zaraz po meczu finałowym. Rozgrywki ligowe, już po raz 16-sty organizował p. Jacek Janczak.
« Powrót do strony głównej Opublikowano: 15 maja 2024.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content