FINAŁ KONKURSU MATEMATYCZNEGO❗❗❗
23 kwietnia 2021

Dnia 22.04.2021 odbył się finał Międzypowiatowego Konkursu, „Matematyka może być łatwa i przyjemna”, nad którym patronat honorowy objął Starosta Płocki Mariusz Bieniek.

Mieliśmy zaszczyt gościć Panią Iwona Sierocka- Wicestarostę, Panią Małgorzata Struzik– Dyrektora Wydziału Edukacji, Kultury i Spraw Społecznych, Panią Elżbietę Annę Jachimiak – Radną Powiatową oraz Panią

Monika Wójcik– Przewodniczącą Rady Rodziców.
Nasze spotkanie rozpoczęło się od dyskusji, którą prowadziły dwie nauczycielki „królowej nauk”, Pani Dyrektor Joanna Misiakowska i Pani Dorota Klus. Poruszyły One ważne kwestie mające być dla naszych uczniów rodzajem poradnika, w jaki sposób uczyć się matematyki i jak sprawić, aby ta nauka była skuteczna, a jednocześnie satysfakcjonująca.

Organizacją konkursu zajmowały się również Panie Anna Lisiecka i Edyta Fotek oraz Pan Bogdan Szmulewicz. A nad jego rzetelnością czuwali Pani Iwona Sierocka oraz Pan Adam Dutkowski – nauczyciel matematyki z sąsiedniej szkoły podstawowej.

Dziękujemy wszystkim matematykom za pomysł i zaangażowanie w przeprowadzenie konkursu, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy.
W kategorii szkół podstawowych:

I ?miejsce: Miłosz Golacik, Marcin Iwański, Wiktor Zarzynski ze Szkoły Podstawowej w Bodzanowie

II ?miejsce: Amelia Ambroziak, Joanna Błaszczyk, Agnieszka Felczak ze Szkoły Podstawowej w Mochowie

III ?miejsce: Oliwier Boszko, Sebastian Gaciąk, Karolina Grzelak ze Szkoły Podstawowej w Matej Wsi

Wyróżnienie:
Zuzanna Ozdowska, Dawid Brzózka, Paweł Konopka ze Szkoły Podstawowej w Wyszogrodzie.
W kategorii szkół ponadpodstawowych:

I ?miejsce: Paulina Kuczera, Martyna Grzelak, Agnieszka Popiołkowska z Zespołu Szkół w Wyszogrodzie

II ?miejsce: Ewelina Kaflińska, Andżelika Kamińska i Jakub Wilczek z Zespołu Szkół w Wyszogrodzie
III ?miejsce: Karolina Gajewska, Wiktoria Krajewska, Patrycja Grzelecka z Zespołu Szkół im. Leokadii Bergerowej
Wyróżnienie:
1. Adam Kęsy, Daniel Dąbrowski, Adam Burny z Zespołu Szkół im. Leokadii Bergerowej

2.Martyna Małkowska, Przemek Szymerski, Kacper Kołecki z Zespołu Szkół w Wyszogrodzie.

W konkursie wzięło udział 25 trzyosobowych drużyn.
« Powrót do strony głównej Opublikowano: 23 kwietnia 2021.