Finał drugiej edycji konkursu Master of Vectors
7 czerwca 2024

W sobotę, 25 maja, w siedzibie firmy IT Media odbył się finał drugiej edycji ogólnopolskiego konkursu graficznego Master of Vectors. Do zmagań przystąpiło 50 najlepszych uczestników z całej Polski, którzy walczyli o tytuł mistrza grafiki wektorowej.
Naszą szkołę reprezentowali Natalia Kołecka i Paweł Plichta, pod opieką pana Piotra Felczaka. Jesteśmy dumni z ich zaangażowania i talentu, który zaprezentowali w trakcie finałowych zmagań. Rywalizacja była zacięta i na bardzo wysokim poziomie.
Dodatkową atrakcją tego dnia była wizyta w Zakładzie Technologii Poligraficznych Politechniki Warszawskiej. Uczestnicy mieli niepowtarzalną okazję zwiedzić bogato wyposażone pracownie i poznać tajniki poligrafii.
Gratulujemy wszystkim finalistom i dziękujemy organizatorom za wspaniałe wydarzenie!
« Powrót do strony głównej Opublikowano: 7 czerwca 2024.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content