EUROPEJSKI TYDZIEŃ MŁODZIEŻY ?✌️
2 czerwca 2021

ZS im. Jana Śniadeckiego jako Beneficjent programu Erasmus + włączył się w obchody Europejskiego Tygodnia Młodzieży, organizując cykl konkursów i zadań integracyjnych. Jednym z nich był konkurs na plakat pt. „Nasza Przyszłość w Naszych Rękach”, którego laureatkami są Julia Woja z 2A i Marta Szymerska z 1ŻG.
By podkreślić, iż kluczem do zdrowia jest aktywność sportowa ?nauczyciele wychowania fizycznego zaangażowali się w zorganizowanie biegu z przeszkodami, którego laureatami są: ? Michał Kacprzak z 1L, Krzysiek Bogiel z 1A, Krzysztof Rokickiz 3LT
Ponadto nauczyciele języka angielskiego przeprowadzili dwuetapowy konkurs językowy z wykorzystaniem narzędzi TIK by przypomnieć uczniom, iż znajomość języka obcego WŁĄCZA NAS SPOŁECZNIE do globalnej wioski jaką stał się otaczający Nasz Świat.? Laureatami są: ???Bartłomiej Dobrowolski z 3RM, Paulina Kuczera z 2B i Paweł Popławski z 2ŻGp. Nagrody zostały ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Płocku.
Mamy nadzieję, że dzięki naszym działaniom uczniowie ponownie poczuli przynależność DO SPOŁECZNOŚCI SZKOLNEJ.
Dziękujemy wszystkim za udział i gratulujemy zwycięzcom. ???

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 2 czerwca 2021.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content