Europejski Dzień Numeru Alarmowego 112
12 lutego 2015

11 lutego 2015 roku w ramach obchodów Europejskiego Dnia Numeru Alarmowego 112 gościliśmy w Zespole Szkół im. Jana Śniadeckiego przedstawicieli Straży Pożarnej. Spotkanie miało na celu uświadomienie młodzieży klas pierwszych do jakich celów służy wybieranie numeru alarmowego oraz w jaki sposób informować dyspozytora o istniejącym zagrożeniu. Uczniowie mieli również okazję do przypomnienia sobie jak wygląda resuscytacja. Zaproszeni goście przekazali również w fachowy sposób cenne informacje, na temat jak należy postępować przy oparzeniach, krwotokach, odmrożenia itp.  Wskazówki udzielone przez naszych gości były bardzo cenne, a pozyskana wiedze z pewnością będzie utrwalona na zajęciach z edukacji dla bezpieczeństwa.

Strażakom biorącym udział w spotkaniu z młodzieżą szkolną serdecznie dziękujemy.

Beata Kryszkowska

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 12 lutego 2015.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content