Erasmus ➕??????
10 sierpnia 2021

Pierwszy dzień w Malmo❗
W dniu 08.08.2021r. dwie grupy uczniów z mobilności 5 i 6 wyruszyły na praktyki zagraniczne do Szwecji.
Pierwszego dnia powitało nas niebo zasnute chmurami. ?Mimo tego nasze nastroje były znakomite. Po obfitym śniadaniu odbyło się powitalne spotkanie z naszymi mentorami – Państwem Patrycja Pilarek i Karol Pilarek.
Tego dnia uczniowie po raz pierwszy zostali przedstawieni swoim pracodawcom. Praktykantom zostały przedstawione zadania do wykonania, z którymi będą się zmagać przez kolejne 2 tygodnie.
Dzień pełen wrażeń zakończyliśmy długim spacerem urokliwymi uliczkami Malmo.?‍♂️ Nawet nie zorientowaliśmy się, że pokonaliśmy dystans ponad 1️⃣5️⃣ km.
Zmęczeni, ale pełni pozytywnych emocji i ciekawości, co przyniesie kolejny dzień poszliśmy spać.
« Powrót do strony głównej Opublikowano: 10 sierpnia 2021.