ENTER YOUR FUTURE – Projekt Międzynarodowy AIESEC
15 stycznia 2015

W dniach 12-16 stycznia 2015 Zespół Szkół im. Jana Śniadeckiego miał okazję rozpocząć międzynarodowy projekt ENTER YOUR FUTURE (przy współpracy z AIESEC Szkoła Główna Handlowa w Warszawie). W trakcie zaplanowanych tygodniowych zajęć uczniowie Zespołu Szkół mieli okazję gościć trzech studentów zrzeszonych w organizacji AIESEC z następujących krajów:  Chin – Meksyku – Nowej Zelandii. Atrakcyjna formuła zajęć interaktywnych, dotyczących przełamywania barier, zrozumienia międzykulturowego  cieszyły się ogromną popularnością wśród młodzieży.

   Warsztaty były prowadzone wyłącznie w języku angielskim, co gwarantowało naszym uczniom możliwość sprawdzenia własnych umiejętności językowych. Duża część zajęć przeznaczona była dla najbardziej aktywnych i uzdolnionych językowo uczniów, którzy prowadzili konwersacje z wolontariuszami. Była to już druga edycja projektu rozpoczętego w roku ubiegłym. Udział w projekcie AIESEC jest niezaprzeczalną okazją do poszerzania świadomości kulturowej, a także praktykowania umiejętności językowych. Dzięki tego typu projektom ZS im. Jana Śniadeckiego wspiera edukację i międzynarodowość.

Koordynatorki projektu: p. Ilona Krawczyk-Noureldeen  i p. A. Filipiak.

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 15 stycznia 2015.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content