Edukreator na Mazowszu – Gratulacje dla Pana Piotra Felczaka!
11 grudnia 2023

Dnia 11 grudnia pan Piotr Felczak miał zaszczyt uczestniczyć w prestiżowej gali „Rok w kulturze na Mazowszu”.

Tam otrzymał zasłużone wyróżnienie za swój udział w konkursie „Edukreator na Mazowszu”. Pan Piotr Felczak, zaangażowany w rozwój edukacji na Mazowszu, został doceniony przez panel ekspertów za innowacyjne podejście do edukacji oraz za wkład w promowanie nowatorskich rozwiązań w sferze nauczania. Jego udział w konkursie „Edukreator na Mazowszu” był wyrazem zaangażowania w kształtowanie przyszłości edukacyjnej regionu. Serdecznie gratulujemy panu Piotrowi tego zaszczytnego wyróżnienia i życzymy dalszych sukcesów w inspirowaniu i wspieraniu edukacyjnych inicjatyw na Mazowszu!

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 11 grudnia 2023.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content