e-Bieg Erasmusa #ErasmusDaysPoland
15 października 2020

W ramach obchodzonego w dniach 15-17 października Erasmus Days uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami w dniu 15 października przystąpili do ogólnopolskiego e-Biegu Erasmusa. Na starcie e-Biegu stanęło 7 czterozespołowych sztafet złożonych z uczniów. Dodatkową ósmą sztafetę wystawili nauczyciele naszej szkoły – Beata Kryszkowska, Dorota Klus, Piotr Irzyk i Tomasz Rogoziński. Zadaniem każdej sztafety było pokonanie jak najdłuższego dystansu, a mieli na to GODZINĘ.
Najdłuższy dystans udało pokonać się uczniom klasy I A – łącznie przebiegli 16 km i 270 metrów.
Wyniki:
1. Daniel Balcer, Krzysztof Bogiel, Łukasz Mokos, Sebastian Brzeziński – klasa I A – 16 km 270 metrów.
2. Paweł Brzeziński, Kamil Sobótka, Patryk Kalwasiński, Kamil Smulski – klasa III ŻG – 15 km 800 metrów.
3. Mariusz Żuławnik, Roman Filipiak, Piotr Dałkiewicz Adam Olejniczak – klasa III RM – 15 km 700 metrów.
4. Beata Kryszkowska, Dorota Klus, Piotr Irzyk, Tomasz Rogoziński – nauczyciele – 15 km 650 metrów.
5. Natalia Kobla, Dominika Witkowska, Adam Myszkowski, Patryk Panek – klasa II Dp – 15 km 200 metrów.
6. Karol Piątkowski, Michał Kacprzak, Jakub Dałkiewicz, Kuba Sobczak – klasa I L – 13 km 750 metrów.
7. Karolina Wasiak, Leon Nowak, Daniel Rogiński, Wiktor Skroński – klasa I ŻG – 13 km 590 metrów.
8. Anna Krzemińska, Kinga Szmulewicz , Wiktoria Osińska, Patryk Olszewski – 13 km 100 metrów.
Wszystkim osobom biorącym udział w przygotowaniu biegu składamy wielkie podziękowania.
Uczestnikom życzymy dalszych sukcesów.
Brawo Wy, tak trzymać.
TR
« Powrót do strony głównej Opublikowano: 15 października 2020.