Aktywista, działacz społeczny, ideowiec…
15 grudnia 2016

5 grudnia to Międzynarodowy Dzień Wolontariusza, a 9 grudnia Pani Dyrektor Joanna Misiakowska wraz z grupą wolontariuszy z naszej szkoły uczestniczyła w Powiatowym Dniu Wolontariusza w Gąbinie. Pani Iwona Sierocka – Wicestarosta Płocki podziękowała wszystkim zebranym za propagowanie wolontariatu. „To bardzo piękne, że w dzisiejszych czasach, kiedy świat oferuje tyle ciekawych i atrakcyjnych form spędzania czasu – młodzież znajduje jeszcze czas dla innych.” Pani Wicestarosta zwróciła się do młodych ludzi: „Róbcie to przez całe życie, a dobro do Was powróci ”.

Pani Dyrektor Małgorzata Struzik wręczyła upominki dyrektorom szkół, nauczycielom: Pani Annie Dąbrowskiej i Aleksandrze Winnickiej oraz uczniom: Annie Majewskie, Marcie Zientara, Mateuszowi Jamka, działającym w grupach wolontariackich.

To jednak nie był koniec podziękowań, nasi wolontariusze otrzymali, również dyplomy uznania, które wręczył, w imieniu Pana Adama Struzika – Marszałka Województwa Mazowieckiego, Pan Tomasz Kominek.

Na koniec uroczystości przedstawiony został program artystyczny pt.: „Ludzki gest”, który wzruszał do łez, dawał nadzieję na lepsze jutro  oraz ukazywał moc drugiego człowieka.

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 15 grudnia 2016.