Dzień otwarty w Komendzie Miejskiej Policji w Płocku
6 marca 2020

W dniu 6 marca br uczniowie II i III klasy mundurowej uczestniczyli w Dniu Otwartym Komendy Miejskiej Policji w Płocku. Przyszli i tegoroczni maturzyści podczas spotkania zapoznali się ze specyfiką zawodu policjanta
i charakterem pracy w poszczególnych wydziałach. Gości powitała pani podinsp. Katarzyna Lorenc, która przybliżyła uczniom główne zadania Policji. Ponadto specjaliści z Zespołu Kadr i Szkolenia szczegółowo przedstawili etapy naboru do służby, wskazali jak wypełnić prawidłowo dokumenty, w tym kwestionariusz osobowy i podanie o przyjęcie do służby. Uczniowie zwiedzając komendę spotkali się z funkcjonariuszami pracującymi w różnych wydziałach.

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 6 marca 2020.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content