Dzień otwarty w Centrum Szkolenia Policji w Legionowie
17 czerwca 2016

10 czerwca 2016 roku uczniowie klas mundurowych Zespołu Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie uczestniczyli w Dniu Otwartym Centrum Szkolenia Policji w Legionowie.  Program przedsięwzięcia był niezwykle ciekawy uczestnicy otrzymali wiele wskazówek i porad od specjalistów w sprawie właściwych zachowań w czasie wypoczynku nad wodą, ćwiczyli zasady udzielania I pomocy oraz zabezpieczania śladów linii papilarnych. Można było obejrzeć ekspozycje poświęcone przedwojennemu i współczesnemu umundurowaniu policjanta. Wielkim zainteresowaniem cieszył się sprzęt i wyposażenie prezentowane przez Policję oraz inne służby mundurowe.

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 17 czerwca 2016.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content