Dzień Języków Obcych
20 marca 2015

Wiosnę powitaliśmy w naszej szkole Dniem Języków Obcych. Przygotowania do tego dnia rozpoczęły się od burzy mózgów, podczas której nauczyciele językowcy ustalili program wydarzenia. Jak co roku uczniowie mieli możliwość udziału w licznych konkursach językowych oraz mogli zaprezentować własne umiejętności i zdolności. Dzień Języków obcych odbywa się w naszej szkole od wielu lat. Jest to świetna zabawa, integrująca społeczność szkolną. Młodzież uczy się słownictwa, wymowy danego języka, zwyczajów innych krajów, poznaje kuchnię międzynarodową. i co ważne, ta zabawa motywuje do nauki języków  obcych. dziękujemy wszystkim zaangażowanym w imprezę uczniom, przede wszystkim z klas IA, IB i IVG.

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 20 marca 2015.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content