Dzień Edukacji Narodowej
14 października 2020

„Nauczyciel … to jedna z najbardziej wyjątkowych postaci na całym świecie, bo któż inny mógłby każdego dnia ofiarowywać to, co w nim najlepszego cudzym dzieciom?”

Dina Bejser

 

14 października -Dzień Edukacji Narodowej- to święto pracowników oświaty. Z tej okazji Dyrektor Szkoły Joanna Misiakowska złożyła podziękowania wszystkim pracownikom. Do nauczycieli skierowała następujące słowa: „Dziękuję Wam za Wasze zaangażowanie w pracę, za wyrozumiałość,  serdeczność i cierpliwość w stosunku do uczniów. Jesteście twórczy i kreatywni, pełni pomysłów i ciekawych inicjatyw. Nasi uczniowie w czasie pobytu w szkole nie tylko zdobywają wykształcenie. Tu również kształtują  się ich postawy i przekazywane są najważniejsze wartości. Jest to możliwe dzięki Państwu.” Nie zabrakło również podziękowań dla pracowników administracji i obsługi: „Nie mogę w swoich podziękowaniach pominąć pracowników niepedagogicznych, bez których nasza szkoła nie przypominałaby takiego miejsca jakim jest. Dziękuję Państwu za to, że nasza szkoła jest czysta, zadbana i bezpieczna, że w kontakcie z petentami jesteście profesjonalni, pomocni i zawsze uśmiechnięci. Wy również macie duży wkład w prawidłowe funkcjonowanie szkoły. Szczególnie dziś w okresie epidemii, kiedy musimy przestrzegać zaleceń bezpieczeństwa”.

Tradycją stało się, że z okazji Dnia Nauczyciela przyznawane są nagrody.

W tym roku z okazji Powiatowego Dnia Nauczyciela nagrody Starosty Płockiego otrzymali: Pani Ilona Krawczyk– Noureldeen i Pan Piotr Felczak.

W gronie wyróżnionych nagrodami  Dyrektora Szkoły znaleźli się:

  • Barbara Gontarczyk
  • Ks Grzegorz Przybyłek
  • Wiesława Woźniak
  • Katarzyna Smardzewska
  • Izabela Jeznach
  • Katarzyna Kroczewska
  • Katarzyna Kamińska
  • Martyna Sobocińska
  • Michał Kolczyński
  • Krzysztof Kamiński, a także wszyscy pracownicy administracji i obsługi.

W tym dniu nie zabrakło również miłych słów i podziękowań od Pani Moniki Wójcik Przewodniczącej Rady Rodziców oraz młodzieży. Piękne podziękowania przeplatane były piosenkami w wykonaniu Julii Kopki, której akompaniowała Justyna Stalczewska.

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 14 października 2020.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content